Image

„ ... jsme partnerem na cestě k vaší bezproblémové budoucnosti.“

Náš zákazník vybudoval úspěšný business. K tomu, abychom mohli efektivně splnit svou misi, musíme činnost zákazníka skutečně pochopit a s úctou a pochopením přijímat i to, jak a čím svůj business vybudoval. Proto nepracujeme pouze na vývoji softwarových systémů pro jejich funkčnost a úspěšnou implementaci, ale každý projekt startujeme sérií analýz napříč organizací, pomocí kterých lépe poznáme prostředí a atmosféru organizace či podniku zevnitř tak, aby jakékoliv navržené změny strategií, struktur, zásad, obchodních pravidel, procesů a informačních systémů v dané organizaci byly v souladu s jejími strategickými cíli.

Analýza vašeho podnikání

Než zahájíme projekt, musíme nejprve určit, jaké obchodní výzvy chcete vyřešit, čeho chcete dosáhnout a jak můžeme vašemu podnikání přidat co největší hodnotu. Tato počáteční část implementace je možná nejdůležitější, protože zde najdeme obchodní procesy, které je třeba zlepšit nebo zcela změnit. Stručně řečeno, musíme zapojit empatii i logiku, abychom splnili vaše požadavky a cíle, a vytvořili tak nejlepší možné řešení pro vás a vaše podnikání.

Analytickou část projektu začínáme shromažďováním dílčích požadavků a dále řešíme identifikaci obchodních potřeb i problémů, po konzultaci s klíčovými uživateli navrhujeme jejich řešení, mezi která patří nejenom jednotlivé prvky / moduly budoucího systému, ale i vylepšení procesů, organizačních změn nebo strategického plánování a rozvoje politiky organizace.

Mám zájem o analýzu

  Jakou analýzu potřebujete?

  Náš zástupce vás bude kontaktovat po odeslání formuláře v horizontu 2 pracovních dnů.

  Máte zájem o jinou z našich služeb?

  Bezplatný audit IS

  Bezplatný audit IS

  Číst více →

  Microsoft ERP

  Microsoft ERP

  Číst více →

  Implementace

  Implementace

  Číst více →

  Outsourcing

  Outsourcing

  Číst více →

  Helpdesk a podpora

  Helpdesk a podpora

  Číst více →

  Vzdělání a školení

  Vzdělání a školení

  Číst více →

  Poradenství a konzultace

  Poradenství a konzultace

  Číst více →