Image

„ ... naším cílem není pouze dodat ERP systém, ale navrhnout a nasadit takové technologie, které umožní naplnit představu zákazníka."

Řídíme se zásadami agilního přístupu již od vzniku společnosti. I když v naší režii, ale vždy se jedná o společné dílo, při kterém má zákazník poslední slovo a má neustále na očích, jak vzniká. Proto náš zákazník nikdy není jen „investor“, ale současně partner a spolutvůrce řešení.

I přes možnosti např. modulární architektury a poskytování IT služeb v režimu SaaS si většina zákazníků pořizuje IT systém s mlhavou představou o jeho funkcionalitách ve víře, že právě tento produkt je ten správný – a následně se může modlit, aby tomu tak skutečně do značné míry bylo.

Proto se v rámci obchodu často zaměřujeme na zákazníky, kteří jsou nespokojeni se stávajícím řešením, nebo hledají nový ERP systém. Pomůžeme jim s výběrem a případnou implementací vhodného ERP systému a vše připravíme tak, aby jeho rozšíření a integrace byla i v budoucnu hladká a efektivní. Navíc, takovíto zákazníci díky předchozím zkušenostem často ví, o čem mluvíme, když upozorňujeme na omezení standardních implementací ERP a budou schopni spíše přijmout silné stránky našeho řešení.

Realizujeme klíčové projekty od B2B a B2C e-shopů po robustní implementace ERP, pro které jsme připraveni využít a efektivně integrovat prakticky každý existující produkt na trhu, včetně open source aplikací a systémů, nebo low-code/no-code nástrojů. Tak jsme schopni zajistit, že bude námi dodané řešení fungovat v souladu s očekáváním zákazníka. Při implementaci využijete naše vlastní zkušenosti s vývojem vlastních komplexních řešení a doplňků, tak zkušenosti partnerů, se kterými spolupracujeme na naplnění konkrétních oborových potřeb, od plánování dopravy přes řízené sklady až po obchodní predikci. Zároveň sledujeme a jsme připraveni využít – tam, kde existuje ekonomické opodstatnění – nové technologie typu AI.

Implementace nového IS / ERP systému

Pokud implementujeme nový IS / ERP systém, který nahrazuje jiné řešení, je to vždy komplexní a nelehký úkol. Obvykle zahrnuje celou nebo velkou část vaší společnosti, a proto proces implementace Business Central vyžaduje zapojení vaší společnosti jako celku a zohlednění i těch nejjednodušších činností, které tvoří každodenní pracovní procesy ve vaší společnosti. Při spolupráci s námi, se můžete opřít o naši senioritu v rámci vývoje systémů, ale i o praktické zkušenosti našich kolegů z provozů v mnoha oborech.

Bezproblémová a rychlá implementace

Implementace nového ERP systému může výrazně ovlivnit administraci vašeho podnikání a strukturu vašeho podnikání. Proto není důležité pouze vybrat správné řešení, ale také vybrat správného partnera pro implementaci. Po mnoha letech zkušeností, jako partner Business Central / Dynamics NAV / Navision, jsme optimalizovali proces implementace, který zajišťuje, že když jsme zodpovědní za implementaci Business Central, proběhne co nejrychleji a hladce.

Klíčovou podmínkou pro to, abychom v pozici partnera a garanta obstáli a mohli námi unikátně koncipované řešení nabízet, je využití modulární architektury, kde jednotlivé aplikace jsou propojeny buď robustní integrační platformou, anebo provozovány nad jednotnou datovou základnou. Ačkoliv jsme schopni nabídky i v jiné architektuře, právě díky této jsme schopni dosáhnout výhod „monolitických“ řešení – jednotnost ovládání, jednotnost dat, online propojení – bez jejich nevýhod – nákladnost, složitost, menší vhodnost pro speciální účely.  A takto pojatou službu prakticky nikdo, kromě Quartexu na trhu nenabízí.

Jste v centru pozornosti

Výzvy a potřeby zákazníků jsou samotným základem našeho podnikání, a proto je naším primárním cílem dosáhnout co největší spokojenosti zákazníků. Klademe velký důraz na úzkou spolupráci a dobrý dialog, abychom porozuměli jak vašim očekáváním, tak vašemu podnikání a společně našli řešení, které vyřeší vaše obchodní výzvy a naplní vaše cíle co nejefektivněji a vytvoří tak co největší hodnotu pro vaše společnost.

Analýza vašeho podnikání

Než zahájíme projekt, musíme nejprve určit, jaké obchodní výzvy chcete vyřešit, čeho chcete dosáhnout a jak můžeme vašemu podnikání přidat co největší hodnotu. Tato počáteční část implementace je možná nejdůležitější, protože zde najdeme obchodní procesy, které je třeba zlepšit nebo zcela změnit. Stručně řečeno, musíme zapojit empatii i logiku, abychom splnili vaše požadavky a cíle, a vytvořili tak nejlepší možné řešení pro vás a vaše podnikání.

Plánování a komunikace

Dobře provedená a rychlá implementace nepřijde sama od sebe. Úspěšný implementační projekt vyžaduje důkladné plánování a průběžnou komunikaci. Vzájemný a otevřený dialog se zákazníkem podporuje vzájemnou důvěru a díky důslednému plánování se snižuje riziko nepředvídaných problémů a výzev během procesu implementace.

Objevujte, transformujte a optimalizujte

Implementací Dynamics 365 Business Central získáte nejen jednu z předních podnikových řešení ERP na trhu, ale také jedno z nejvíce vizionářských a technologicky inovativních řešení. Objevte mimo jiné možnosti, jak může Business Central pomocí svých funkcí transformovat a optimalizovat způsob řízení vašeho podnikání, pomoci vytvářet růst a vaší společnosti dosahovat lepších výsledků.

Naše desatero pro hladkou a rychlou implementaci:

Vždy se snažíme o co nejlepší řešení pro vás a vaše podnikání.

Snažíme se o přesné odhady nákladů a spotřeby času.

Plánujeme a pokud je to možné, předvídáme a minimalizujeme vaše budoucí náklady.

Konfigurujeme každý systém jedinečným požadavkům zákazníka, aby byl nový ERP skutečně váš.

Nedopustíme přerušení vašeho každodenního obchodního procesu během implementace.

Dbáme na úzký dialog našich konzultantů s klíčovými uživateli od začátku do konce.

Řídíme projekt a garantujeme jeho realizaci.

Testování nového řešení je samozřejmostí.

Důkladné proškolení uživatelů nového řešení je nezbytné.

Jsme připraveni poskytnout rychlou a efektivní podporu, pokud ji po implementaci potřebujete.

Mám zájem o implementaci

  Co potřebujete implementovat?

  Náš zástupce vás bude kontaktovat po odeslání formuláře v horizontu 2 pracovních dnů.

  Máte zájem o jinou z našich služeb?

  Bezplatný audit IS

  Bezplatný audit IS

  Číst více →

  Microsoft ERP

  Microsoft ERP

  Číst více →

  Outsourcing

  Outsourcing

  Číst více →

  Analýzy

  Analýzy

  Číst více →

  Helpdesk a podpora

  Helpdesk a podpora

  Číst více →

  Vzdělání a školení

  Vzdělání a školení

  Číst více →

  Poradenství a konzultace

  Poradenství a konzultace

  Číst více →