Image

„… stará láska nerezaví“

Co je Microsoft Navision?

Microsoft Navision je předchůdcem Dynamics NAV. Byl to špičkový systém z počátku 90. let, koncipovaný pro rozsáhlé úpravy, optimalizace procesů a použití v mnoha oblastech, včetně nemocnic, hotelů atd. Stal se jedním z nejrozšířenějších ERP systémů v Evropě a pro mnoho společností nepostradatelným nástrojem.

Ačkoliv jeho nabídka byla oproti Dynamics NAV i Business Central omezenější, všechny klíčové oblasti již podporoval a variabilita systému umožňovala jeho zakázkové rozšíření ve všech oblastech. Systém obsahoval mnoho konceptů, jako např. univerzální filtrování, okamžité součty kalkulovaných polí, velmi úzká integrace, které se u konkurence začaly objevovat mnohem později.

Microsoft Navision a jeho funkce ušly dlouhou cestu, a stále je to nadčasový systém, jehož koncepce je v některých oblastech zachována i v nejnovější verzi – Dynamics 365 Business Central. Proto je můžete nejen integrovat s cloudovými službami Microsoftu (včetně Office 365), ale také rozšířit pro specifické potřeby pomocí Power Apps, Power Automate a Power BI.

I přes to, že společnost Microsoft upouští u těchto starších verzí od podpory pro opravy/aktualizace zabezpečení, buďte si jisti, že uděláme, co bude v našich silách, abychom udrželi váš starý motor v chodu až do dne, kdy budete připraveni přejít na svou novou a moderní platformu Dynamics 365 Business Central.

Respektujeme, že zákazník nemusí cítit potřebu aktualizovat systém, který mu plné vyhovuje a necítí návrat investice, která provází upgrade na Business Central. Proto stále máme zákazníky, kteří používají staré verze, které byly implementovány v první polovině konce devadesátých let. Máme zkušenosti, tým a připravenou řadu možností, které můžeme udělat i s vaším současným systémem Navision, abychom vylepšili jeho funkčnost, nebo výkon. K dispozici je například možnost technického upgradu, tzv. „zeštíhlení“ vašeho systému, který vám umožní částečně zachovat stávající funkce i úpravy a doplnit je nejnovějšími modulárními aplikacemi.

Dynamics NAV

Dynamics 365 Business Central

Webové aplikace

Q.MAN.plus