Image

„ ... přes 1/4 století sloužíme jako partner a garant pro všechny IT potřeby našich zákazníků."

Našim cílem není pouze dodávka konkrétního produktu, konkrétní technologie. Sloužíme jako partner a garant pro všechny IT potřeby našeho zákazníka s ohledem na optimalizaci procesů i best practices a poskytujeme své služby tam, kde to naše zkušenosti umožní. Pomáháme vybrat a používat správné technologie, správná řešení pro požadavky a výzvy, které se vyskytují při rozvoji businessu, změně požadavků, expanzi.

Tedy úspěšně propojujeme činnost konzultační a analytickou s praktickými implementacemi systémů a integracemi aplikací do nich. Ke službě kompletního outsourcingu IT má Quartex ostatně asi nejblíže díky senioritě týmu, který má zkušenosti nasbírané na projektech po skoro celém světě, s vývojem vlastních komplexních řešení a doplňků. Využíváme samozřejmě i zkušenosti našich partnerů, se kterými spolupracujeme na naplnění konkrétních oborových potřeb.

Funkční a dobře implementovaný ERP systém je nezbytný pro to, aby zvolená koncepce správně fungovala jako celek. Je sice možné provádět dílčí optimalizace nebo digitalizace procesů i bez toho, ale jejich efekt však nikdy nebude stoprocentní. Ačkoliv se nespecializujeme jen na dodávku ERP systému, zásadní postavení v naší nabídce má ERP systém stále.

Nicméně u nás je důraz kladen na propojení a ekonomickém opodstatnění IT. Naše práce není pouze o tom, zajistit IT, abyste se o něj nemuseli starat, ale využít IT jako nástroj business strategie. Potom výsledkem není minimalizace nákladů, ale jejich optimalizace s ohledem na potenciální přínosy.

Hledáte nového partnera?

Jsme tu, abychom vám pomohli a vždy máme po ruce někoho pro každou příležitost kdo bude schopen vás podpořit na každém kroku! Náš tým je vždy připraven pomoci, ať už jde o systémový problém, funkční otázku, procesní radu nebo požadavek na školení, vždy vám ochotně pomůže.

Jsme špičkovým partnerem podpory Dynamics NAV i Business Central

Firmy se k nám stěhují z mnoha důvodů: nedostávají podporu svého ERP, kterou potřebují, chtějí lepší rady, co dělat se svým řešením, chtějí pomoci s inovací svých obchodních procesů nebo chtějí, aby jejich systém běžel rychleji. Převzali jsme péči a podporu mnoha existujících implementací bez ohledu na jejich velikost nebo důvod stěhování. Doufáme, že jsme těmto zákazníkům poskytli domov, kde se jim dostává služeb a pozornosti, kterou potřebují.

Změnit partnera je velké rozhodnutí, koneckonců Dynamics NAV nebo Business Central je často jádrem většiny podniků! Přechod od známého partnera (bez ohledu na to, jak špatná je jeho podpora) k novému, neznámému poskytovateli může být skličující vyhlídka, zejména proto, že většina systémů má některé složité komponenty na míru. Nicméně, navzdory tomu, co špatní partneři říkají, a co si mnozí odpovědní myslí, není to tak hrozné a je to jen otázkou přístupu!

Nejste sami!

Při rozhovoru se zákazníky, kteří se zajímají o přesun podpory Dynamics NAV (z jakéhokoli důvodu), pravidelně slyšíme některé věci, které jim jejich stávající partner říká, aby je od tohoto kroku odstrašil, nebo aby jim v tom zabránil.

Pokud vám váš stávající partner někdy například řekl, že:

nemůžete převést podporu, protože jste například v polovině své smlouvy nebo neuzavřeného projektu, nejste sami!

po přesunu nebude mít přístup k kódu na míru, který jsme pro vás napsali, ani jej udržovat, nejste sami!

jen on ví, co váš kód dělá a jak to ovlivňuje vaše podnikání – jděte někam jinam a oni tomu ve skutečnosti nebudou rozumět, nejste sami!

Hledáte nového partnera podpory, máte zájem o outsourcing? Napište nám.

  Co potřebujete outsourcovat?

  Náš zástupce vás bude kontaktovat po odeslání formuláře v horizontu 2 pracovních dnů.

  Máte zájem o jinou z našich služeb?

  Bezplatný audit IS

  Bezplatný audit IS

  Číst více →

  Microsoft ERP

  Microsoft ERP

  Číst více →

  Implementace

  Implementace

  Číst více →

  Analýzy

  Analýzy

  Číst více →

  Helpdesk a podpora

  Helpdesk a podpora

  Číst více →

  Vzdělání a školení

  Vzdělání a školení

  Číst více →

  Poradenství a konzultace

  Poradenství a konzultace

  Číst více →