Image

Co získáte s Business Central?

S Business Central získáte mnohem více než jen účetní řešení nebo finanční systém. Získáte jeden z nejrozšířenějších ERP systémů na světě, protože díky své dlouhé historii (sahá do 80. let minulého století) načerpal mnoho zkušeností od svých uživatelů a jejich partnerů, kterými byl testován a vylepšován po mnoho let. Jeho rozsah funkcí je tedy postavený na základech oblíbeného ERP systému Microsoft Dynamics NAV a v Business Central najdete mimo jiné všechny jeho funkce.

Získáte:

nové cloudové all-in-one podnikové řešení typu vše v jednom, pro řízení podniku a plánování podnikových zdrojů, nazývané také ERP systém,

mnohem víc než jen účetní řešení nebo finanční systém,

flexibilní a agilní obchodní řešení, které se snadno používá a přizpůsobuje,

řešení, které lze snadno a rychle přizpůsobit pomocí rozšíření, která si buď stáhnete z AppStore, nebo se obrátíte na nás a my vám jakékoliv speciální úpravy rádi dodáme,

řešení, které je součástí Dynamics 365, platformy podnikových aplikací vyvinutých společností Microsoft.

Dále získáte:

Modularitu

Na rozdíl od Dynamics NAV je Business Central modulární systém a součást vyššího celku Dynamics 365, kde můžeme svobodně připojovat další aplikace a funkcionality. V jednom řešení máme kromě dat z ERP i pracovní maily, kalendáře, dokumenty. Proto tyto systémy např. Office 365 a Business Central mohou data ukládat do společných uložišť (SharePoint a OneDrive), a týmy např. sdílet úkoly. Business Central můžete integrovat s aplikacemi třetích stran, nebo s naší platformou Q.MAN, či zakázkově vyvinutými oborovými aplikacemi a přidávat další funkce napříč různými odděleními.

Model licencování SaaS

Business Central nabízí všechny výhody modelu SaaS (software jako služba), který zároveň poskytuje vysokou možnost škálovatelnosti i mobility a u kterého platíte jen za to, co používáte a jen když to používáte. Sami si určíte, kolik budete mít uživatelů, co konkrétně budou dělat a jak často za ně budete platit. Pokud se změní stavy ve firmě, tak při expanzi rychle přidáte nové uživatele a v okurkové sezoně za pár minut snížíte jejich stav.

Zabezpečení

Business Central má vysokou úroveň zabezpečení a vaše data jsou bezpečně uložena a pravidelně zálohována. Bezpečnost je prioritou na straně zákazníka i dodavatele. Datová centra společnosti Microsoft, ve kterých jsou provozovány cloudové služby jsou certifikována podle náročných standardů ochrany osobních údajů EU a každá firma má možnost využívat zvolené cloudové úložiště ve státech EU.

Cloud

Microsoft Dynamics 365 Business Central přináší plný výkon Microsoft Dynamics NAV do cloudu. S Microsoft Dynamics 365 Business Central budete mít přístup k jednomu z nejbezpečnějších cloudů na trhu, protože je hostován v Azure, cloudu, kterému důvěřuje americká vláda.

Celá infrastruktura může být na straně Microsoftu a firma, která používá Business Central nemusí řešit spoustu požadavků a nákladů na IT oddělení. Žádné pracné zálohování a starosti s ochranou dat – toto vše udělá Business Central za Vás. Je garantováno, že servery společnosti Microsoft jsou pravidelně v minimálních časových intervalech zálohovány a kontrolování, aby nedošlo k napadení Vašeho systému nebo ztrátě informací.

Automatické aktualizace

Velký problém u předchozích verzí NAV byly aktualizace. Dnes je systém provádí u cloudové BC verze pravidelně a automaticky, bez nutnosti velkých zásahů. Microsoft uvádí na trh novou verzi Business Central dvakrát ročně, v souvislosti se zaváděním upgradů Dynamics 365, kde jsou vydávány nové verze všech podnikových aplikací, které tvoří Dynamics 365. Vlny upgradu jsou spuštěny od dubna do září a od října do března.

U on-premise verze si frekvenci aktualizací řídíte sami, což znamená, že když nastane čas aktualizace, máte možnost otestovat aktualizaci a otestovat systém před uvedením aktualizace do provozu.

Microsoft Navision

Dynamics NAV

Webové aplikace

Q.MAN.plus